
Quantity
Price
Total price
1
$107.7300
$107.7300
10
$101.5740
$1,015.7400
25
$95.4180
$2,385.4500
80
$89.2620
$7,140.9600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Size / Dimension | 1.500" L x 1.130" W x 1.030" H (38.10mm x 28.70mm x 26.16mm) |
| Insertion Loss | 0.7dB |
| Specifications | Isolation (Min) 20dB, 8° Imbalance (Max) |
| Frequency | 100 kHz ~ 200 MHz |