
Quantity
Price
Total price
1
$94.4730
$94.4730
10
$89.0730
$890.7300
100
$78.2820
$7,828.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Size / Dimension | 2.000" L x 2.000" W x 0.780" H (50.80mm x 50.80mm x 19.81mm) |
| Insertion Loss | 0.3dB |
| Specifications | Isolation (Min) 19dB, 2° Imbalance (Max) |
| Frequency | 1 GHz ~ 2 GHz |