
Quantity
Price
Total price
1
$0.1980
$0.1980
10
$0.1620
$1.6200
25
$0.1440
$3.6000
50
$0.1350
$6.7500
100
$0.1170
$11.7000
250
$0.1170
$29.2500
500
$0.0990
$49.5000
1000
$0.0810
$81.0000
2000
$0.0810
$162.0000
4000
$0.0810
$324.0000
6000
$0.0720
$432.0000
10000
$0.0720
$720.0000
50000
$0.0720
$3,600.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TAI-TECH |
| Series | WNLU322522RV |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Tolerance | ±20% |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Shielding | Unshielded |
| Type | Wirewound |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) | 60mOhm Max |
| Material - Core | Ferrite |
| Inductance Frequency - Test | 7.96 MHz |
| Supplier Device Package | 1210 |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Inductance | 1 µH |
| Current Rating (Amps) | 750 mA |