
Quantity
Price
Total price
1
$1.0530
$1.0530
10
$0.9360
$9.3600
25
$0.8910
$22.2750
100
$0.7290
$72.9000
250
$0.6840
$171.0000
500
$0.6030
$301.5000
1000
$0.4770
$477.0000
2500
$0.4410
$1,102.5000
5000
$0.4230
$2,115.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Vishay Semiconductor - Opto Division |
| Series | TSMP93100 |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Sensing Distance | 18m |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Side View |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| B.P.F. Center Frequency | 38.0kHz |
| Current - Supply | 350 µA |
| Voltage - Supply | 2.5 V ~ 5.5 V |