
Quantity
Price
Total price
1
$4.5180
$4.5180
10
$2.8800
$28.8000
50
$2.2140
$110.7000
100
$2.0160
$201.6000
500
$1.6650
$832.5000
1000
$1.5480
$1,548.0000
5000
$1.4760
$7,380.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | RESI |
| Series | TPAL0220 |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 35W |
| Tolerance | ±1% |
| Features | Non-Inductive |
| Package / Case | TO-220-2 |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.398" L x 0.177" W (10.10mm x 4.50mm) |
| Composition | Thick Film |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | TO-220 |
| Height - Seated (Max) | 0.772" (19.60mm) |
| Resistance | 47 Ohms |