


Quantity
Price
Total price
1
$6.3090
$6.3090
10
$5.0490
$50.4900
25
$4.6710
$116.7750
100
$4.0410
$404.1000
500
$3.7890
$1,894.5000
1000
$3.5370
$3,537.0000
2500
$3.4740
$8,685.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | IR (Infineon Technologies) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-PowerTDFN |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | Analog Voltage |
| Frequency | 210kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Sensor Type | Hall Effect |
| For Measuring | DC |
| Current - Supply (Max) | 25mA |
| Supplier Device Package | PG-TISON-8-6 |
| Number of Channels | 1 |