
Quantity
Price
Total price
1
$50.0850
$50.0850
10
$47.1420
$471.4200
25
$44.1900
$1,104.7500
50
$41.2470
$2,062.3500
100
$39.7710
$3,977.1000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Shiu Li Technology |
| Series | TEM96 |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Polymer Resin |
| Length | 6.299" (160.00mm) |
| Shape | Square |
| Type | Absorbing Sheet |
| Width | 6.299" (160.00mm) |
| Operating Temperature | -60°C ~ 180°C |
| Adhesive | Conductive |
| Thickness - Overall | 0.059" (1.50mm) |