

Quantity
Price
Total price
1
$7.7220
$7.7220
10
$6.9750
$69.7500
25
$6.6510
$166.2750
100
$5.7780
$577.8000
250
$5.5170
$1,379.2500
500
$5.0310
$2,515.5000
1500
$4.3830
$6,574.5000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Linear Technology (Analog Devices, Inc.) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 28-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Stereo Audio |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Analog | 1.8V ~ 3.6V |
| Voltage - Supply, Digital | 1.5V ~ 3.6V |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Number of ADCs / DACs | 2 / 2 |
| S/N Ratio, ADCs / DACs (db) Typ | 90 / 100 |
| Sigma Delta | No |
| Supplier Device Package | 28-LFCSP-WQ (5x5) |