
Quantity
Price
Total price
1
$6.7410
$6.7410
10
$5.3910
$53.9100
25
$4.9860
$124.6500
100
$4.3110
$431.1000
500
$4.0410
$2,020.5000
1000
$3.7710
$3,771.0000
2500
$3.7080
$9,270.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Sensirion |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Output | I2C |
| Type | Air Quality |
| Operating Temperature | -10°C ~ 50°C |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 3.6V |
| Current - Supply | 2.6mA |