

Quantity
Price
Total price
1
$0.3780
$0.3780
10
$0.3240
$3.2400
25
$0.3060
$7.6500
100
$0.2430
$24.3000
250
$0.2250
$56.2500
500
$0.1890
$94.5000
1000
$0.1440
$144.0000
2500
$0.1350
$337.5000
5000
$0.1260
$630.0000
12500
$0.1170
$1,462.5000
25000
$0.1080
$2,700.0000
62500
$0.1080
$6,750.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Harwin |
| Series | EZ BoardWare |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Stainless Steel |
| Length | 0.213" (5.40mm) |
| Type | Shield Clip |
| Width | 0.122" (3.10mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Height | 0.098" (2.50mm) |
| Attachment Method | Solder |
| Plating | Tin |
| Plating - Thickness | 157.48µin (4.00µm) |