Quantity
Price
Total price
1
$3.8340
$3.8340
10
$3.4380
$34.3800
25
$3.2580
$81.4500
100
$2.8170
$281.7000
300
$2.6730
$801.9000
500
$2.5470
$1,273.5000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Harwin |
| Series | EZ BoardWare |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | CAN |
| Length - Overall | 1.181" (30.00mm) |
| Ventilation | Non-Vented |
| Width - Overall | 1.181" (30.00mm) |
| Height - Overall | 0.197" (5.00mm) |