

Quantity
Price
Total price
1
$2.4120
$2.4120
10
$2.1600
$21.6000
25
$2.0430
$51.0750
100
$1.7730
$177.3000
250
$1.6830
$420.7500
500
$1.5120
$756.0000
1000
$1.2690
$1,269.0000
4000
$1.2060
$4,824.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Runic Technology |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| On-State Resistance (Max) | 1Ohm |
| -3db Bandwidth | 30MHz |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 1.8V ~ 5.5V |
| Switch Circuit | SPST |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 40mOhm (Typ) |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 50ns (Typ), 15ns (Typ) |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 80pF |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 1µA |
| Number of Circuits | 4 |