
Quantity
Price
Total price
1
$0.1620
$0.1620
10
$0.1350
$1.3500
50
$0.1170
$5.8500
100
$0.1080
$10.8000
500
$0.0990
$49.5000
1000
$0.0810
$81.0000
3000
$0.0810
$243.0000
6000
$0.0720
$432.0000
15000
$0.0720
$1,080.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Raltron |
| Series | RH100 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Load Capacitance | 13pF |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | MHz Crystal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±15ppm |
| Frequency Tolerance | ±7ppm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30 Ohms |
| Frequency | 25 MHz |