
Quantity
Price
Total price
1
$10.0620
$10.0620
10
$9.0990
$90.9900
50
$8.3790
$418.9500
100
$7.6680
$766.8000
500
$6.7050
$3,352.5000
1000
$6.3720
$6,372.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, Flat Leads |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 0Hz ~ 2GHz |
| RF Type | Cellular, UHF, VHF |
| Voltage - Supply | 3.5V |
| Gain | 17.1dB |
| Current - Supply | 16mA |
| Noise Figure | 2.3dB |
| P1dB | 3.2dBm |
| Test Frequency | 500MHz |