
Quantity
Price
Total price
1
$99.0990
$99.0990
10
$90.9360
$909.3600
25
$87.4440
$2,186.1000
50
$84.5280
$4,226.4000
100
$79.8660
$7,986.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Radiall USA, Inc. |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
| Attenuation Value | 6dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 18 GHz |