
Quantity
Price
Total price
1
$90.6210
$90.6210
10
$85.4460
$854.4600
25
$80.2710
$2,006.7750
100
$75.0870
$7,508.7000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-DIP Module |
| Size / Dimension | 0.785" L x 0.385" W x 0.400" H (19.94mm x 9.78mm x 10.16mm) |
| Insertion Loss | 0.7dB |
| Specifications | Isolation (Min) 20dB, 8° Imbalance (Max) |
| Frequency | 100 kHz ~ 200 MHz |