
Quantity
Price
Total price
1
$8.3250
$8.3250
10
$7.5240
$75.2400
25
$7.1730
$179.3250
100
$6.2280
$622.8000
250
$5.9490
$1,487.2500
500
$5.4270
$2,713.5000
1000
$4.7250
$4,725.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Teltonika |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Cable - 1.5m |
| Mounting Type | Magnetic |
| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Applications | Bluetooth |
| Gain | 2.5dBi |
| Termination | RP-SMA Male |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 2.5 |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Height (Max) | 3.260" (82.80mm) |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz |
| RF Family/Standard | Bluetooth |