
Quantity
Price
Total price
1
$2,484.0000
$2,484.0000
5
$2,384.6400
$11,923.2000
10
$2,285.2800
$22,852.8000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Circuit | SPDT, DPDT |
| RF Type | Radar, VSAT |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 10V ~ 20V |
| Insertion Loss | 0.15dB (max) |
| Frequency Range | 22GHz ~ 33GHz |
| Topology | Reflective |
| Isolation | 60dB (min) |