
Quantity
Price
Total price
1
$1,062.0000
$1,062.0000
5
$1,019.5200
$5,097.6000
10
$977.0400
$9,770.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Frequency | 5.85GHz ~ 8.2GHz |
| Insertion Loss | 0.1dB |
| Applications | General Purpose |
| Coupling Factor | 30dB |
| Coupler Type | Standard |