
Quantity
Price
Total price
1
$1,116.0000
$1,116.0000
5
$1,071.3600
$5,356.8000
10
$1,026.7200
$10,267.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Frequency | 7.05GHz ~ 10GHz |
| Insertion Loss | 0.1dB |
| Applications | General Purpose |
| Coupling Factor | 20dB |
| Coupler Type | Standard |