
Quantity
Price
Total price
1
$1,494.0000
$1,494.0000
5
$1,434.2400
$7,171.2000
10
$1,374.4800
$13,744.8000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Frequency | 22GHz ~ 33GHz |
| Insertion Loss | 0.35dB |
| Applications | General Purpose |
| Coupling Factor | 10dB |
| Coupler Type | Standard |