
Quantity
Price
Total price
1
$1,260.0000
$1,260.0000
5
$1,209.6000
$6,048.0000
10
$1,159.2000
$11,592.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 250W |
| Package / Case | N-Type In-Line Module |
| Attenuation Value | 40dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 8.5 GHz |