
Quantity
Price
Total price
1
$278.9910
$278.9910
10
$267.8310
$2,678.3100
25
$256.6710
$6,416.7750
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 50W |
| Package / Case | N-Type In-Line Module |
| Attenuation Value | 3dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 3 GHz |