
Quantity
Price
Total price
1
$201.5910
$201.5910
10
$193.5270
$1,935.2700
25
$185.4630
$4,636.5750
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | N-Type In-Line Module |
| Attenuation Value | 40dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 3 GHz |