
Quantity
Price
Total price
1
$1,395.0000
$1,395.0000
5
$1,339.2000
$6,696.0000
10
$1,283.4000
$12,834.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Impedance | 50Ohm |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Circuit | SP2T |
| RF Type | SATCOM |
| Operating Temperature | -25°C ~ 65°C |
| Voltage - Supply | 12V |
| Insertion Loss | 0.2dB |
| Frequency Range | 0Hz ~ 12.4GHz |
| Topology | Absorptive |
| Test Frequency | 12GHz |
| Isolation | 90dB |