
Quantity
Price
Total price
1
$69.2910
$69.2910
25
$65.8260
$1,645.6500
50
$62.3610
$3,118.0500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
| Attenuation Value | 3dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 9 kHz ~ 6 GHz |