
Quantity
Price
Total price
1
$63.8910
$63.8910
25
$60.6960
$1,517.4000
50
$57.5010
$2,875.0500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
| Attenuation Value | 2dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 18 GHz |