
Quantity
Price
Total price
1
$472.5000
$472.5000
10
$453.6000
$4,536.0000
25
$434.7000
$10,867.5000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | 2.4mm In-Line Module |
| Attenuation Value | 30dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 50 GHz |