
Quantity
Price
Total price
1
$449.9910
$449.9910
10
$431.9910
$4,319.9100
25
$413.9910
$10,349.7750
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | N-Type In-Line Module |
| Attenuation Value | 10dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 18 GHz |