
Quantity
Price
Total price
1
$98.9910
$98.9910
25
$94.0410
$2,351.0250
50
$89.0910
$4,454.5500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | TNC In-Line Module |
| Attenuation Value | 20dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 2 GHz |