
Quantity
Price
Total price
1
$643.5000
$643.5000
10
$617.7600
$6,177.6000
25
$592.0200
$14,800.5000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Frequency | 800MHz ~ 2.5GHz |
| Insertion Loss | 0.5dB |
| Applications | CDMA, GSM, LTE |
| Power - Max | 50W |
| Coupling Factor | 6 ± 1dB |
| Coupler Type | Standard |
| Supplier Device Package | Module |