
Quantity
Price
Total price
1
$1,818.0000
$1,818.0000
5
$1,745.2800
$8,726.4000
10
$1,672.5600
$16,725.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Frequency | 20MHz ~ 1GHz |
| Insertion Loss | 0.35dB |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 200W |
| Coupling Factor | 50 ± 1.5dB |
| Coupler Type | Standard |
| Supplier Device Package | Module |