
Quantity
Price
Total price
1
$981.0000
$981.0000
5
$961.3800
$4,806.9000
10
$941.7600
$9,417.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Frequency | 12.4GHz ~ 18GHz |
| Insertion Loss | 1dB |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 50W |
| Coupling Factor | 20 ± 1.25dB |
| Coupler Type | Standard |
| Supplier Device Package | Module |