
Quantity
Price
Total price
1
$419.3910
$419.3910
10
$402.6150
$4,026.1500
25
$385.8390
$9,645.9750
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Frequency | 4GHz ~ 8GHz |
| Insertion Loss | 0.25dB |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 50W |
| Coupling Factor | 20 ± 1.25dB |
| Coupler Type | Standard |
| Supplier Device Package | Module |