


Quantity
Price
Total price
1
$27.5940
$27.5940
10
$25.4520
$254.5200
25
$24.3090
$607.7250
100
$21.7350
$2,173.5000
250
$20.7360
$5,184.0000
600
$19.7280
$11,836.8000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | PowerSO-10RF Exposed Bottom Pad (2 Formed Leads) |
| Current Rating (Amps) | 2.5A |
| Frequency | 945MHz |
| Power - Output | 18W |
| Gain | 16.5dB |
| Technology | LDMOS |
| Supplier Device Package | PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Voltage - Rated | 65 V |
| Voltage - Test | 28 V |
| Current - Test | 100 mA |