
Quantity
Price
Total price
1
$268.2000
$268.2000
10
$241.2000
$2,412.0000
20
$216.0000
$4,320.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Comet America |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C |
| Voltage - Supply | 5V |
| Resolution | 0.1°C |