
Quantity
Price
Total price
1
$1.9620
$1.9620
10
$1.7640
$17.6400
25
$1.6650
$41.6250
100
$1.4130
$141.3000
300
$1.3320
$399.6000
500
$1.1610
$580.5000
1000
$0.9630
$963.0000
2500
$0.9000
$2,250.0000
5000
$0.8640
$4,320.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Sanyo Semiconductor/onsemi |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | LVCMOS, LVTTL |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Input | LVCMOS, LVTTL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Frequency - Max | 140 MHz |