
Quantity
Price
Total price
1
$1.8180
$1.8180
10
$1.7460
$17.4600
50
$1.7010
$85.0500
100
$1.4580
$145.8000
500
$1.4220
$711.0000
1000
$1.2060
$1,206.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | MMD |
| Series | MTH |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.205" L x 0.134" W (5.20mm x 3.40mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | HCMOS |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Current - Supply (Max) | 16mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 10µA |
| Height - Seated (Max) | 0.063" (1.60mm) |
| Frequency | 24 MHz |
| Base Resonator | Crystal |