
Quantity
Price
Total price
1
$2.4570
$2.4570
10
$2.2050
$22.0500
30
$2.0880
$62.6400
90
$1.8090
$162.8100
240
$1.7190
$412.5600
450
$1.5390
$692.5500
960
$1.2960
$1,244.1600
2400
$1.2330
$2,959.2000
4920
$1.1880
$5,844.9600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Masach |
| Series | Drawn-Seamless EMI/RFI Shields |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Solder |
| Type | Shield, 1-Piece |
| Length - Overall | 1.441" (36.60mm) |
| Ventilation | Non-Vented |
| Width - Overall | 1.343" (34.10mm) |
| Height - Overall | 0.130" (3.30mm) |