
Quantity
Price
Total price
1
$1.7730
$1.7730
10
$1.5930
$15.9300
63
$1.5030
$94.6890
126
$1.2780
$161.0280
252
$1.1970
$301.6440
441
$1.0530
$464.3730
945
$0.8730
$824.9850
2457
$0.8100
$1,990.1700
4914
$0.7830
$3,847.6620
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Masach |
| Series | Drawn-Seamless EMI/RFI Shields |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Snap Fit |
| Type | Cover |
| Length - Overall | 1.244" (31.60mm) |
| Ventilation | Non-Vented |
| Width - Overall | 0.697" (17.70mm) |
| Height - Overall | 0.106" (2.70mm) |