
Quantity
Price
Total price
1
$9.1080
$9.1080
10
$8.2350
$82.3500
42
$7.8480
$329.6160
126
$6.8130
$858.4380
252
$6.5070
$1,639.7640
504
$5.9310
$2,989.2240
1008
$5.1660
$5,207.3280
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | NXP Semiconductors |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 32-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Supplier Device Package | 32-SOIC |
| Channel Type | Single |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Number of Drivers | 1 |
| Gate Type | IGBT, N-Channel MOSFET |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 15A, 15A |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |