

Quantity
Price
Total price
1
$6.3630
$6.3630
10
$5.7420
$57.4200
75
$5.4810
$411.0750
150
$4.7610
$714.1500
300
$4.5450
$1,363.5000
525
$4.1400
$2,173.5000
1050
$3.6090
$3,789.4500
2550
$3.4740
$8,858.7000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Maxim Integrated / Analog Devices |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Delay Time | 240ps |
| Number of Channels | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Buffer, ReDriver |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Applications | eSATA |
| Current - Supply | 90mA |
| Data Rate (Max) | 6Gbps |
| Supplier Device Package | 20-TQFN (4x4) |