
Quantity
Price
Total price
1
$4.9410
$4.9410
10
$4.4370
$44.3700
25
$4.1940
$104.8500
100
$3.6360
$363.6000
250
$3.4470
$861.7500
500
$3.0960
$1,548.0000
1000
$2.6100
$2,610.0000
2500
$2.4750
$6,187.5000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Linear Technology (Analog Devices, Inc.) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 6-WFDFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 50kHz ~ 10MHz |
| Type | Oscillator, Silicon |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Supplier Device Package | 6-DFN (2x3) |
| Current - Supply | 1.25 mA |