

Quantity
Price
Total price
1
$14.9130
$14.9130
10
$13.4910
$134.9100
50
$12.4200
$621.0000
100
$11.3580
$1,135.8000
500
$9.9360
$4,968.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 6-SMD, Flat Leads |
| Size / Dimension | 0.310" L x 0.212" H (7.87mm x 5.38mm) |
| Insertion Loss | 0.5dB |
| Specifications | Isolation (Min) 25dB, 3° Imbalance (Max) |
| Frequency | 5 MHz ~ 500 MHz |