
Quantity
Price
Total price
1
$0.4140
$0.4140
10
$0.3600
$3.6000
25
$0.3330
$8.3250
100
$0.2700
$27.0000
250
$0.2520
$63.0000
500
$0.2070
$103.5000
1000
$0.1620
$162.0000
3000
$0.1080
$324.0000
6000
$0.1080
$648.0000
15000
$0.0990
$1,485.0000
30000
$0.0900
$2,700.0000
75000
$0.0900
$6,750.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type | Open-Collector |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Elements | 4 |
| Type | Differential |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2V ~ 36V |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Propagation Delay (Max) | 1µs (Typ) |
| Current - Quiescent (Max) | 1.2mA |
| Voltage - Input Offset (Max) | 3.5mV @ 5V |
| Current - Input Bias (Max) | 0.025µA @ 5V |
| Current - Output (Typ) | 21mA |