

Quantity
Price
Total price
1
$7.2810
$7.2810
10
$6.7050
$67.0500
25
$6.5610
$164.0250
40
$6.5430
$261.7200
80
$5.8680
$469.4400
250
$5.6880
$1,422.0000
500
$5.4090
$2,704.5000
1000
$5.2200
$5,220.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Nuvoton Technology Corporation |
| Series | ChipCorder® |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Automatic Gain Control, GPIO, Volume Control |
| Package / Case | 48-LQFP |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Interface | SPI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Duration | 2 Min |
| Supplier Device Package | 48-LQFP (7x7) |
| Output Signal | Analog - Single Ended, Bridge Tied Load (BTL), PWM Speaker Output |
| Input Signal | Analog - Single Ended, I2S, Microphone |
| Messaging | Multiple |
| Sampling Frequency | 4 ~ 48kHz |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 3.6 V |