Quantity
Price
Total price
1
$9.2430
$9.2430
10
$7.0830
$70.8300
30
$6.0030
$180.0900
60
$5.9040
$354.2400
120
$5.6070
$672.8400
270
$5.5440
$1,496.8800
510
$5.4720
$2,790.7200
1020
$5.4090
$5,517.1800
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pulse Larsen Antenna |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Size / Dimension | 0.650" L x 0.365" W (16.51mm x 9.27mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | 1CT:1CT |
| Height - Seated (Max) | 0.082" (2.08mm) |