

Quantity
Price
Total price
1
$11.0880
$11.0880
10
$8.8740
$88.7400
25
$8.2080
$205.2000
100
$7.1010
$710.1000
450
$6.6510
$2,992.9500
950
$6.2100
$5,899.5000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMC |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Wide Area Lens, White |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Digital |
| Sensing Distance | 232" (5.9m) 19.4' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 6V |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |