

Quantity
Price
Total price
1
$15.1830
$15.1830
10
$12.0240
$120.2400
25
$11.3850
$284.6250
100
$9.8100
$981.0000
450
$9.1710
$4,126.9500
950
$8.7030
$8,267.8500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMB |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Ultra Wide and Long Distance Lens, Pearl White |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Digital |
| Sensing Distance | 590.55" (15m) 49.2' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 4V |
| Sensor Type | PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |