
Quantity
Price
Total price
1
$5.1930
$5.1930
10
$4.6350
$46.3500
25
$4.1760
$104.4000
100
$3.7980
$379.8000
250
$3.4290
$857.2500
500
$3.0780
$1,539.0000
1000
$2.5920
$2,592.0000
2000
$2.4660
$4,932.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Attenuation Value | 10dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 4 GHz |